Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Jolanta Naruševičiūtė prakalbo apie itin skaudžią netektį: „Labai trūksta tavęs…“

Atlikėja Jolanta Naruševičiūtė šiuo metu išgyvena skaudžiai nostalgišką laikotarpį. Jautriai prisiminusi brangų žmogų, žinoma moteris atvėrė sielą ir prabilo apie širdį veriantį praradimą.

Socialiniame tinkle „Instagram“ J.Naruševičiūtė paviešino savo itin brangaus žmogaus – mamos Natalijos jaunystės nuotrauką.

Kadre, padarytame foto atelje, užfiksuota žaviai besišypsanti atlikėjos mama, pasipuošusi paltuku su kailine apykakle ir kepuraite.

Žvelgiant į nuotrauką negalima nepastebėti itin ryškaus Jolantos ir jos mamos Natalijos panašumo.

Prie fotografijos J.Naruševičiūtė taip pat pasidalijo ir itin jautriais žodžiais.

„Šiandien 12 metų, kai palikai mane, Mama. Labai trūksta Tavęs…“, – rašė J.Naruševičiūtė.

Kaip portalui Žmonės.lt atskleidė atlikėja, birželio 26-ąją buvo dvyliktosios mamos mirties metinės.

Pastebėjus jos ir mamos panašumą, J.Naruševičiūtė buvo atvira.

„Na mes visos labai panašios – mama, aš ir dukra. Daug žinučių gaunu iš sekėjų del mūsų panašumo“, – Žmonės.lt teigė atlikėja.

Dainininkė atskleidė, kad jos mama kilusi iš Veliuonos krašto.

„Vardas jos Natalija, nors net rusiškai kalbėti nemokėjo“, – kalbėjo J.Naruševičiūtė.

👁️ 6 peržiūrų
Kaip vertinate šį straipsnį?
👍 0 👎 0 Iš viso: 0
0% 👍 0% 👎
Patiko? Pasidalink! Ačiū.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *