Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Iš Sadausko advokato – negirdėti faktai apie skyrybų su Gaigalaite pradžią

Kauno apygardos teismas praėjusią savaitę galutinai užbaigė nužudyto Manto Sadausko ir šiuo nusikaltimu įtariamos Justinos Gaigalaitės skyrybų bylą. Laidoje „Už ar prieš“ M. Sadausko advokatas Algimantas Kolpertas pasidalijo pasakojimu apie skyrybų pradžią.

Anot jo, santuokos nutraukimo byla prasidėjo įprastai. Justina kreipėsi į teismą, prašė nutraukti santuoką dėl kito sutuoktinio kaltės, nustatyti vaikų gyvenamąją vietą, padalinti turtą.

„Mantas atėjo pas mane, parodė dokumentus. Pasiūliau, kad vaikai gyventų su motina, nes visą laiką su motina gyveno ir nuo išsiskyrimo momento buvo su mama. Tokių duomenų, kad ji neprižiūrėtų vaikų, nebuvo. Todėl Mantui aiškiai siūliau palikti vaikus gyventi su mama, teikti išlaikymą ir nustatyti maksimalią bendravimo tvarką“, – laidoje „Už ar prieš“ pasakojo A. Kolpertas.

Tačiau, kaip teigiama, bylos eigoje viskas pasikeitė ir vaikus buvo nuspręsta priskirti Mantui.

„Buvo pateikti įrodymai, kad Justina laikas nuo laiko papiktnaudžiauja alkoholiu. Ir tuo metu, kai ji yra su vaikais, jiems yra nesaugi aplinka. Byloje buvo tokie įrodymai. Be jokios abejonės, vartojo alkoholį, tik tai buvo atskiri epizodai, tai nebuvo taip, kad visą laiką vartotų. Tai buvo atskiri atvejai. Gal po laimėjimų ar dar kokių įvykių, bet tokie faktai buvo“, – tvirtino advokatas.

Tuo tarpu J. Gaigalaitės treneris Arvydas Mickus laidoje „Už ar prieš“ tikino, kad to negali būti ir Justina nevartojo. Anot jo, ji nebūtų pasiekusi rezultatų, jeigu būtų vartojusi alkoholį ar kitokias psichotropines medžiagas.

Vis dėlto advokatas tikino, kad Justina vaikais galėjo rūpintis ir juos prižiūrėjo.

„Vaikai buvo prisirišę tiek prie tėvo, tiek prie mamos. Vienodai mylėjo ir tėvą, ir motiną. Ekspertai, atlikę ekspertizę, šią aplinkybę patvirtino. Kaip motina ji buvo gera, tik tas laikas nuo laiko pasitaikantis piktnaudžiavimas, kurį nežinau kas išprovokuodavo, sukėlė nesaugią aplinką vaikams“, – sakė A. Kolpertas.

Ar J. Gaigalaitė buvo agresyvi, advokatas atsakyti negalėjo.

LNK.lt primena, kad balandžio 25-ąją buvo palaidotas Mantas Sadauskas. Vyras dingo keliomis dienomis anksčiau – spėjama, kad jis buvo įviliotas į spąstus. Paieškas pradėję pareigūnai miške aptiko jo transporto priemonę.

Netrukus policija apsupo šalimais esančią sodybą Panevėžio rajone – ten buvo rasti į batutą įsukti Manto Sadausko palaikai su šautine žaizda galvoje. Buvo suimti trys įtariamieji – buvusi paramediko antroji pusė Justina Gaigalaitė ir jos sugyventinis Vilius Solkanas bei šio tėvas, už užstatą vėliau paleistas Ilja Solkanas.

👁️ 44 peržiūrų
Kaip vertinate šį straipsnį?
👍 0 👎 0 Iš viso: 0
0% 👍 0% 👎
Patiko? Pasidalink! Ačiū.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *