Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Teismas priėmė sprendimą dėl Žvėryne įvykdytos 15-mečio žmogžudystės

Vilniaus apygardos teismas nuteisė pernai vasarą sostinės Žvėryno mikrorajone 15-metį žiauriai nužudžiusį nepilnametį. Nuteistajam skirta 8 metai laisvės atėmimo bausmė.

Nepilnametis laikomas suimtas, jo suėmimo terminas buvo pratęstas.

Kaip anksčiau skelbė prokuratūra, šioje baudžiamojoje byloje dėl itin žiauraus 15-mečio (gim. 2010 m.) nužudymo kaltinimai pareikšti kitam paaugliui, aukos bendraamžiui (gim. 2010 m.).

Ikiteisminis tyrimas pradėtas praėjusių metų rugpjūčio 2 d. vakarą, gavus pranešėjos pareiškimą, jog tą pačią dieną iš namų išėjo ir negrįžo jos nepilnametis sūnus. Atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus, dingusio 15-mečio kūno dalys buvo rastos komunalinių atliekų konteineryje ir netoliese esančiame miškelyje sostinės Žvėryno mikrorajone.

Jau kitą dieną, rugpjūčio 3-iąją, buvo sulaikytas šios nusikalstamos veikos padarymu įtariamas nepilnametis.

Teisme liudijo aukos, kaltinamojo tėvai, kiti artimieji, taip pat buvo apklausti nepilnamečiai.

👁️ 10 peržiūrų
Kaip vertinate šį straipsnį?
👍 0 👎 0 Iš viso: 0
0% 👍 0% 👎
Patiko? Pasidalink! Ačiū.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *