Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Po pokšto apie Putiną – Stano sulaukė „vatnikų“ pykčio: atšovė atgal

Dainininkas ir muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano socialiniuose tinkluose nevengia pasisakyti įvairiomis temomis. Šįkart jis pasišaipė iš Vladimiro Putino.

Socialiniame tinkle „Facebook“ Stano pasidalijo įrašu, kuriame pasakojo, kad neretai sulaukia klausimų apie savo 1969-ųjų automobilį „Lincoln Mark 3“.

„Kažkodėl dažniausias klausimas, kurį girdžiu, kalbant apie JAV senovinius automobilius: „O kiek žmonių telpa į bagažinę?“

Tiesiog nusprendžiau nufotografuoti. Į mano bagažinę šiukšlių jau nebetelpa“, – rašė Stano.

Nuotraukoje matyti bagažinėje, prie šiukšlių maišų, gulintis V.Putinas.

Tiesa, toks juokelis patiko ne visiems.

„Tai ir pats esi šiukšlė toje bagažinėje. Jei kalbant rimtai, tas žmogelis, kad ir koks jis būtų, vis tiek yra daugiau pasiekęs nei tu. Todėl iš tavo pusės nekorektiška taip išsidirbinėti, atrodo, lyg pats nieko esi žmogus, bet vis tik žemiau bordiūro esi“, – po nuotrauka rašė vienas sekėjas.

„Nu ir čiortas tu Stanikai.. Gaila, kad nepadvėsei nuo vėžio“, – rašė kitas

„Juokelis žemiau plintuso“, – pridūrė dar vienas.

Tokiems komentatoriams Stano atsakė.

„Sveiki, vatnikai, čia susirinkę! Заберите пожалуйста этого бомжа (susirinkite, prašome, šitą bomžą – liet.)“ – atšovė Stano.

👁️ 344 peržiūrų
Kaip vertinate šį straipsnį?
👍 1 👎 0 Iš viso: 1
100% 👍 0% 👎
Patiko? Pasidalink! Ačiū.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *